حریم خصوصی

فروشگاه رزمی آنلاین با ایجاد اعتماد به مشتریان از نظر امنیت حریم شخصی کاربران عزیز، برای خرید ثبت نظر و برخی از امکانات سایت از مشتری تقاضای کد ملی و یا ایمیل و اطلاعات دیگر را خواستار می باشد. از آنجایی که تمامی فعالیت های فروشگاه رزمی آنلاین قانونی بوده و طبق قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد. از این رو اطلاعات کد ملی نام خانوادگی به صورت درست باید قرار گیرد.

از این رو آدرس ثبت شده در سایت به منظور آدرس درست می باشد و در صورت ورود اطلاعات نا درست در سایت فروشگاه رزمی انلاین هیچ مسئولیتی در مقابل فاقد شدن جعبه مشتری را ندارد.

در صورت تحویل به نام شخص دیگری آدرس و تلفن شخص را برای تحویل در سفارش ثبت کرده و فروشگاه رزمی آنلاین برای آن شخص ارسال مینماید.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه رزمی آنلاین تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.پ

توجه داشته باشید که رمز عبور خود را به هیچ وجه فاش نکرده که این امر برای جلو گیری از سواستفاده افراد دیگر می باشد، اگر شماره تلفن خود را تغییر داده اید سریعا از سایت جهت تغییر شماره تلفن در سایت اقدام فرمایید.

تمامی مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت نکات فوق الذکر توسط کاربر باشد، به عهده کاربر بوده و کاربر حق ادعا به فروشگاه رزمی آنلاین را ندارد. تمامی اطلاعات و هویت شخصی مشتریان محرمانه میباشد.

در صورت بروز هر گونه سوال در این مورد می توانید به شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

آدرس :

محله خ امام، چهارراه شریعتی، ساختمان بازار بزرگ شریعتی، طبقه اول، واحد ۱۳

تلفن:

041335533561

041335533562